See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kollektivtrafikkonsulter
Beskrivning: Kollektivtrafikkonsulter
Intern identifierare: UPPH2023-00285
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
Ytterligare klassificering (cpv): 71311200 Konsulttjänster för transportsystem, 71311210 Konsulttjänster för vägar, 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur, 71621000 Teknisk analys eller konsulttjänster, 79310000 Marknadsundersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: AF
Beskrivning: Se AF
Huvudklassificering (cpv): 70130000 Uthyrning av egen fast egendom
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsformulär