See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Taxiresor för Sjöfartsverkets lotsar inom lotsområde Stockholm
Beskrivning: Taxiresor för Sjöfartsverkets lotsar inom lotsområde Stockholm Norra/ området Svartklubben
Intern identifierare: 25-06728
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Taxiresor för Sjöfartsverkets lotsar inom lotsområde Stockholm
Intern identifierare: 1817839-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde
Intern identifierare: 1817841-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1817842-2