Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Latrinkärl samt övriga källsorteringsbehållare
Referensnummer: KLMN 19-293
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39224340 Soptunnor
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Latrinkärl samt övriga källsorteringsbehållare.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 100 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Anbudsområde 1
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39224340 Soptunnor, 44616200 Avfallstunnor, 39221220 Kärl
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Anbudsområde 2
Del nr: 2