241779-2018 - ÄndringSverige-Örnsköldsvik: Städning och renhållning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städ, kem, papper och plast
Referensnummer: A 18-005 F
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Örnsköldsviks kommun upphandlar städmaterial, kemtekniska produkter, pappers- och plastprodukter för successivt avrop under avtalstiden.