241787-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Kläder, skor, väskor och tillbehör
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilkläder
Referensnummer: Dnr 2.4-2018-636
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning