241811-2025 - Planering
Sverige – Röntgenapparatur – Mobil röntgenutrustning
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMobil röntgenutrustning
BeskrivningExtern remiss inför eventuellt kommande upphandling.
Intern identifierareExtern remiss
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning