See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Asfaltsbeläggning
Beskrivning: Ronneby kommun och AB Ronneby Industrifastigheter upphandlar asfaltsbeläggning och stensättning. Omfattningen framgår av upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: 23/89
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50200000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Asfaltsbeläggning i enlighet med upphandlingsdokumenten
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav
Beskrivning: Se upphandlingsdokument