2. Förfarande
Förfarande
Titel: Övertagande av akuta sökningar
Beskrivning: Region Västmanland inbjuder anbudsgivare, att inkomma med anbud avseende upphandling av telefonisttjänster gällande övertagande av larm och akuta sökningar till Region Västmanland. Leverantören åtar sig att inom ramen för Avtalet ta emot och hantera samtal från sjukhuspersonal gällande larm och akuta sökningar.
Intern identifierare: IN-IN24-0032
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64214200 Telefonväxeltjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del