See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Möbler och inredning till hemlika miljöer
Beskrivning: KTH har ett behov av ett avtal med en leverantör som kan leverera möbler och inredningsdetaljer för hemlika miljöer, mindre bostäder, pentryn, och kontorsutrymmen. Avtalet innefattar även inredningsrådgivning, leverans och montering.
Föregående meddelande: 271038-2023
Intern identifierare: V-2023-0032
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39140000 Möbler för hemmet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: KTH har behov av att köpa in möbler till hemmiljö för student- och forskarbostäder.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav för båda områden
Beskrivning: Behov av inköp av möbler för hemmiljö.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 1: Hemmet
Beskrivning: Möbler för hemmiljö.
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde 2: Sovrummet
Beskrivning: Möbler för sovrummet, sängar och sängkläder mm.