2. Förfarande
Förfarande
Titel: Långtidsboende inom Lunds kommun
Beskrivning: Syftet med denna upphandling är att tillgodose Beställarens behov av långtidsboende inom Lunds kommun, men närhet till universitetets verksamhet som finns beläget både i centrala Lund men även vid Brunnshög mm.
Intern identifierare: V 2025/464
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55100000 Hotelltjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Långtidsboende inom Lunds kommun