242012-2022 - ÄndringSverige-Luleå: Blandade mejeriprodukter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mejeriprodukter
Referensnummer: KLF 2022/379
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15550000 Blandade mejeriprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Luleå Kommuns behov av mejeriprodukter.