242014-2022 - ÄndringSverige-Lund: Elektrisk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elinstallationsmaterial
Referensnummer: v 2022/507
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31600000 Elektrisk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för elinstallationsmaterial för Lunds universitets verksamheter.