242020-2025 - Konkurrensutsättning
Norge, Sverige, Danmark, Island – Ammunition – 40x46mm low speed communication
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel40x46mm low speed communication
BeskrivningDifferent types of CS defying and penetrating calibre calibre 40x46mm.
Intern identifierare25/55255
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35330000 Ammunition
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Optioner
Beskrivning av alternativenIceland is included via option.