242026-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Generatorer
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Genset 2.5 kVA
Referensnummer: 22FMV2552
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31120000 Generatorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Procurement of Genset 2.5 kVA.