Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sambandssystem Mobila Mekkonstruktioner
Referensnummer: 418612-AI941169
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71300000 Ingenjörstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
FMV upphandlar för eget del samt för Försvarsmakten (FM) ett ramavtal för utförande av tekniska order samt mekaniska konstruktioner för nationella och internationella förbanden.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71300000 Ingenjörstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen