För denna anbudsprocess använder sig inköparen av Mercell Sourcing Service. För att meddela ditt intresse samt att få tillgång till samtliga dokument, klicka på nedanstående länk eller kopiera den och klistra in i din webbläsare. https://permalink.mercell.com/86848628.aspx. Följ därefter instruktionerna på webbsidan.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 64200000 Telekommunikationstjänster, 64210000 Telefon- och dataöverföring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Polisen har behov av framtidssäkra operatörstjänster som ger möjlighet till de funktioner och den tillgänglighet som ger god kvalitet till medborgarna och Polisens verksamhet.