See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastare till Norremarks kretsloppspark
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av en hjullastare till Norremarks kretsloppspark. Upphandlingen avser även service för maskinen under aktuell garantitid.
Intern identifierare: 2023-00197
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000