242351-2026 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Värmeprodukter anestesi
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVärmeprodukter anestesi
BeskrivningPassiva värmeprodukter, aktiva värmetäcken utan behov av aggregat, värmeprodukter för aggregat och kyldräkter
Intern identifierareVF2024-00052
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelFFU Generell del
Intern identifierare1781467-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAvtalsvillkor och kommersiella villkor
Intern identifierare1781468-1