Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214200 Bygg- och anläggningsarbeten: skolbyggnader
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde