Huvudsaklig CPV-kod 45232151 Byggnadsarbeten: renovering av huvudvattenledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtals för avrop efter behov av schaktfri ledningsrenovering för huvudvattenledningar med tillhörande markåterställningsarbeten.
Se förfrågan för detaljer.
Välkomna med era anbud!
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45112360 Återställande av mark, 45232100 Anläggningsarbeten och tillhörande arbeten: vattenrörledningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen