242512-2021 - ÄndringSverige-Skoghall: Grus, sand, krossad sten och ballast
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sand, grus och makadam
Referensnummer: SVN 2021/58
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
II.1.4.
Kort beskrivning