Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34900000 Diverse transportutrustning och reservdelar
Leveransplats
Postadress: Norrajärnvägsgatan
Ort: växjö
Postnummer: 35112
Del av land (NUTS): Kronobergs län (SE212)