2. Förfarande
Förfarande
Titel: Två stycken biogaslastbilar
Beskrivning: Två stycken biogaslastbilar till Teknik- och serviceförvaltningen
Intern identifierare: Tos 6930/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000