242640-2021 - ÄndringSverige-Linköping: Livsmedel, drycker, tobak o d
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Huvudgrossist
Referensnummer: KS26 2020-77
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
Linköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud på upphandling av ett ramavtal gällande huvudgrossist livsmedel
Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Linköpings kommuns upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.