242763-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rörsystem – Segjärnsrör och rördelar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSegjärnsrör och rördelar
BeskrivningSegjärnsrör och rördelar i olika dimensioner samt tillbehör.
Intern identifierare23SVOA1538
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44162000 Rörsystem
Ytterligare klassificering (cpv): 44162500 Rörledningar för dricksvatten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSegjärnsrör och rördelar