Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Filmning och streamningproduktion till arrangemang
Referensnummer: V 2022/1030
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 92100000 Film- och videotjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Lunds universitet inbjuder till anbudsgivning förande Filmning och streamningproduktion till arrangemang uppdelat på två separata delområden.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 92110000 Film- och videoproduktion samt tillhörande tjänster, 92111000 Film- och videoproduktion, 92112000 Tjänster i samband med film- och videoproduktion, 92120000 Film- eller videodistribution
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen