2. Förfarande
Förfarande
Titel: Offentliga toaletter
Beskrivning: Inköp av offentliga toaletter inom Arvika kommun. Option Eda kommun. Avtalet är ett ramavtal
Intern identifierare: Dnr 2026-122
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44112000 Diverse byggnadskonstruktioner
Ytterligare klassificering (cpv): 24955000 Kemiska toaletter, 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader, 45215000 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälso- och socialvård, krematorier och offentliga toaletter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: se anbudsinbjudan
Intern identifierare: 1883969-0
Ytterligare klassificering (cpv): 24955000 Kemiska toaletter, 45215000 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälso- och socialvård, krematorier och offentliga toaletter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Välfärdsbrottslighet
Intern identifierare: 1883970-1
Huvudklassificering (cpv): 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45215000 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälso- och socialvård, krematorier och offentliga toaletter
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Leveranstid
Intern identifierare: 1885228-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Inställestid av servicetekniker
Intern identifierare: 1885246-3