2. Förfarande
Förfarande
Titel: Servrar, nätverksprodukter och tjänster.
Beskrivning: Upphandlingen omfattar servrar, nätverksprodukter och tjänster.
Intern identifierare: NSVA 24/00024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32260000 Utrustning för dataöverföring
Ytterligare klassificering (cpv): 32420000 Nätutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Servrar, nätverksprodukter och tjänster.