243008-2019 - ÄndringSverige-Umeå: Programvara för undervisning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digital salstentamen
Referensnummer: ITS 2.1.2-11-19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48190000 Programvara för undervisning
II.1.4.
Kort beskrivning
Systemlösning för digital salstentamen