243070-2025 - Resultat
Sverige – Tjänster utförda av parkeringsvakter – Parkeringsövervakning Mora kommun och Orsa kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelParkeringsövervakning Mora kommun och Orsa kommun
BeskrivningParkeringsövervakning inom Mora kommun och Orsa kommun och andra näraliggande tjänster.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104202:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 98351100 Bilparkeringstjänster, 98351000 Parkeringsförvaltning
Optioner
Beskrivning av alternativenFörlängninsoptioner: 1 år + 1 år.