Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Affärscoach, Deeptech och Innovationssystemsstrateg
Referensnummer: 21/2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79998000 Coachning
II.1.4.
Kort beskrivning
Sting söker en senior affärscoach med omfattande erfarenhet av och kunskap om utveckling av forskningsnära och teknikbaserade start-ups inom främst life science, energi- och materialområdet, men även andra branscher kan komma i fråga beroende på behov inom Stings verksamhet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen