243074-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undervisning och utbildning – TI 2023-1152 Vuxenutbildning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2023-1152 Vuxenutbildning
BeskrivningUpphandlingen avser vuxenutbildning till Gnesta, Flens- och Katrineholms kommun.
Intern identifierare23/130
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del