2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för yttre skötsel
Beskrivning: Ramavtal för yttre skötsel
Intern identifierare: 23/16
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000