2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Skafferiavtal - webbutik
Beskrivning: Obligatorska krav
Intern identifierare: KS/2024:701
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000