Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inkassotjänster
Referensnummer: RD21/01567
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser köp av inkassotjänster enligt beskrivning i upphandlingsdokumenten.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster, 79940000 Inkasso, 79999200 Fakturering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen