Biträdande programledare - Hållbar avloppsrening i ett växandes Skåne
Referensnummer: 19/33
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser konsultuppdrag som biträdande programledare med huvuduppgift att etablera och leda en programorganisation som ska genomföra programmet i enlighet med uppsatta mål. Uppdraget ska utföras av en person.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71541000 Byggteknisk projektledning, 71800000 Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen