2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sten- och betongplattor
Beskrivning: Lidköping kommun välkomnar till att lämna anbud på upphandling gällande sten- och betongplattor.
Intern identifierare: 2024-10
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44114200 Betongvaror
Ytterligare klassificering (cpv): 44113100 Gatläggningsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Inbjudan, administrativa föreskrifter, krav på leverantör, kommersiella villkor