See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Relocationtjänster
Beskrivning: Relocationstjänster
Föregående meddelande: 210432-2023
Intern identifierare: V 2023/644
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Relocationtjänster upphandlingsdokument
Beskrivning: Relocationtjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalificering - Obligatoriska krav
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kravspecifikation
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Mervärdesmodell