243413-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tekniska kontroller – Besiktning och underhåll av fallskydds- och taksäkerhetsutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBesiktning och underhåll av fallskydds- och taksäkerhetsutrustning
BeskrivningI enlighet med upphandlingsdokument.
Intern identifierareUVA-2026-00301
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71356100 Tekniska kontroller
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000