243461-2025 - Resultat
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Viskoelastiska hemostatiska instrument
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelViskoelastiska hemostatiska instrument
BeskrivningTrombelastografi, instrument, reagens och förbrukningsmaterial och internkontroller
Intern identifierare2023-O002874 -1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAdministrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (1)
BeskrivningRamavtal inkl förbrukning
Intern identifierare2023-O002874
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelInformation till anbudsgivarens om hur Region Skåne hanterar personuppgifter vid upphandling (1)
Beskrivninginformation finns i upphandlingsdokumenten