243484-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Besiktning av avlopp och konsulttjänster för avloppshantering – Filmning VA ledningar - Hudiksvalls kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFilmning VA ledningar - Hudiksvalls kommun
BeskrivningFilmning och inspektion av spillvattenledning och dagvattenledning inom Hudiksvalls kommun.
Intern identifierare16221
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90490000 Besiktning av avlopp och konsulttjänster för avloppshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 71355000 Mätningstjänster, 71630000 Teknisk besiktning och provning, 71631400 Teknisk besiktning av tekniska konstruktioner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFilmning VA ledningar - Hudiksvalls kommun