See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Personlig skyddsutrustning Lantmäteriet
Beskrivning: Upphandling omfattar personlig skyddsutrustning vilket inkluderar bland annat kläder, skor och handskar till Lantmäteriet.
Intern identifierare: LM2024/064435
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000