243645-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Mejeriprodukter – Livsmedel - Mejeri
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLivsmedel - Mejeri
BeskrivningKarlskoga kommun och Degerfors kommun välkomnar till anbudsgivning avseende "Livsmedel - Mejeri".
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001