See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskinbundet förbrukningsmaterial till Cobas 6800
Beskrivning: Maskinbundet förbrukningsmaterial till Cobas 6800
Intern identifierare: 2025-O000532
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000