See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mekanisk verkstad, smide och svetsarbeten
Beskrivning: Luleå Kommun upphandlar mekanisk verkstad, smide och svetsarbeten. Beställare i uphandlingen är Luleå Miljöresurs AB, Luleå hamn AB och Luleå kommun.
Intern identifierare: KLF 2025/626
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Luleå Kommun upphandlar mekanisk verkstad, smide och svetsarbeten. Beställare i kommande avtal är Luleå Miljöresurs AB, Luleå hamn AB och Luleå kommun.
Intern identifierare: Mekanisk verkstad, smide och svetsarbeten