2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitalt rekryteringsverktyg
Beskrivning: Upphandlingen avser ett webbaserat rekryteringsverktyg som ska stödja RISE verksamheter i rekryteringsprocesser.
Intern identifierare: 24/40
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del