2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemstöd för hållbarhetsrapportering
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ett systemstöd för hållbarhetsrapportering inklusive leverans, support och relaterade konsulttjänster. En option på systemstöd för tillbörlig aktsamhet (due diligence) i leverantörskedjan ingår även i denna upphandling.
Intern identifierare: SPF2025-083
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48443000 Programvara för redovisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Systemstöd för hållbarhetsrapportering