243806-2019 - ÄndringSverige-Täby: Installation av larmsystem och antenner
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Säkerhetsteknik
Referensnummer: KFA 2019/58-05
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45312000 Installation av larmsystem och antenner
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenaden omfattar säkerhetsteknik avseende nedanstående två delar: -Service- och underhållsarbeten
— Nyinstallation
En entreprenör kommer att antas.