See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anläggningsentreprenadtjänster
Beskrivning: Vara kommun inbjuder er att lämna anbud på upphandling gällande ramavtal på anläggningsentreprenader.
Intern identifierare: 2024-5
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del