2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård Gamla Uppsala Buss AB
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att teckna avtal med en leverantör som utför lokalvård enligt bilagor.
Intern identifierare: 24/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000